Autoryzowany serwis samochodowy czy warsztat?

Opinie co do miejsca naprawy samochodu bardzo się od siebie różnią. Część osób uważa, że jedynym, wartym uwagi miejscem, jest autoryzowany serwis samochodowy, natomiast są i tacy, którzy opiniują korzystanie z usług wyżej wspomnianego jako wyrzucanie pieniędzy w przysłowiowe błoto. Otóż zarówno w jednym, jak i drugim przypadku można doszukać się plusów i minusów o czym powiemy w przedmiotowym artykule.

Wady i zalety korzystania z usług autoryzowanego serwisu samochodowego

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że największą zaletą korzystania z usług autoryzowanego serwisu samochodowego jest perfekcyjna znajomość danej marki samochodów. W związku z tym faktem nie istnieją praktycznie usterki, które okazałyby się zaskoczeniem dla fachowców w nim pracujących. Mówiąc o wadach autoryzowanego serwisu samochodowego, to jednoznacznie można wskazać na ceny napraw, które niejednokrotnie są nieadekwatne do wykonanej pracy.

Wady i zalety korzystania z usług warsztatu samochodowego

Największą zaletą warsztatu samochodowego są dużo niższe ceny niż te, z którymi można spotkać się w autoryzowanym serwisie samochodowym. Mówiąc jednak o wadach, to niewątpliwie można do nich zaliczyć ryzyko, że dany mechanik samochodowy nie będzie miał doświadczenia w naprawie danego modeli samochodu, w związku z czym np. się jej nie podejmie.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić się na przegląd do białostockich mechaników z Nord Auto Volvo

Comments are closed.