Cechy integralnego kasku motocyklowego

Integralny kask motocyklowy to rozwiązanie, po jakie warto sięgnąć. Miłośnicy przejażdżek motocyklowych muszą pamiętać o doborze wyposażenia i garderoby na motocykl, która zapewni im całkowitą ochronę. Czym cechuje się kask HJC RPHA 70? Jak dobrać najlepsze rozwiązanie? Co daje integralny kask motocyklowy?

HJC RPHA 70 Isle Of Man

HJC RPHA 70 to unikalne rozwiązanie dla każdego, kto chce postawić na dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Integralny kask motocyklowy to model najwyższej serii HJC, która bazuje na wytrzymałości i trwałości. Przedmiot posiada mocną skorupę, jaka składa się z kilku warstw:

  • włókna szklanego,
  • włókna węglowego,
  • włókna organicznego,
  • hybryd. 

Plusem jest fakt, że kask motocyklowy jest niezwykle lekki. Najmniejsze rozmiary ważą zaledwie 1300 gramów, co przekłada się na zachowanie komfortu. Nie bez powodu RPHA 70 szybko zyskał uznanie na rynku. 

Jak dobrać idealny kask?

Zakup kasku na motocykl nie jest łatwym zadaniem. Wśród tylu ciekawych opcji z pewnością dobierzemy taki model, jaki spełni nasze wymogi. Pamiętajmy o tym, że kask musi zostać dopasowany do głowy, tak aby zapewniał całkowitą ochronę. Kolejną kwestią jest zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów. Kask ma za zadanie chronić nas w razie wypadku oraz dawać komfort cieplny w chłodne dni. Z prawidłowo dobranym kaskiem każda przejażdżka na motocyklu będzie czystą przyjemnością. Inspiracji możemy poszukać w sklepach online, gdzie producenci wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Nie zapominajmy też o ciekawym designie. 

Comments are closed.