Ile kosztują używane Land Rovery?

Klienci, którzy chcą kupić Land Rovera z drugiej ręki, przez wiele miesięcy śledzą oferty komisów oraz dealerów oraz jasno określają swoje wymagania co do tego auta. W związku z tym, iż są to dość ekskluzywne i drogie samochody, nie ta łatwo znaleźć „prawdziwą perełkę” za przystępną ceną. Jak więc przygotować się do tego zakupu i jaką kwotę pieniędzy trzeba przygotować, by móc wyposażyć się w naprawdę dobry, sprawdzony model? Odpowiedź poniżej.

Używane Land Rovery


Coraz częściej na markę ta stawiają klienci, którzy chcą stać się posiadaczami eleganckiego, luksusowego i renomowanego samochodu, w którym jazda będzie prawdziwą przyjemnością. Nie każdego jednak stać, by móc pozwolić sobie na nowy model z salonu. Wówczas warto rozejrzeć się za używanymi Land Roverami, które często nie mają zbyt dużych przebiegów, a ich cena jest naprawdę bardzo korzystna. Dobry silnik, nowoczesne wyposażenie i piękny, klasyczny kolor – to zdecydowanie przyciąga wszystkich fanów tej prestiżowej marki.

Ile kosztują używane Land Rovery?


Przeglądają oferty sprzedających w internecie lub zapoznając się z modelami wystawionymi przez bardzo dobre komisy samochodów, można stwierdzić, iż są to dość drogie samochody. Przykładowo, za Land Rovera Defender III z 2014 roku, posiadającego około 105 000 km przebiegu, z silnikiem diesla i manualną skrzynią biegów trzeba wydać około 145 tysięcy złotych. Z kolei, za model Land Rovera Defender III z 2011 roku z przebiegiem 186 000 km, z silnikiem diesla i manualną skrzynią biegów w kolorze niebieskim należy zapłacić u dealera około tysięcy złotych.

Używane land rovery tylko u tego białostockiego dealera

Comments are closed.