Motocykl ze stajni Bawarczyków

Suzuki sv650s to propozycja, która pochodzi ze stajni Bawarczyków. Czy jest to maszyna godna uwagi? To wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje potencjalny motocyklista. Nie można powiedzieć, że jest to zły motor, ponieważ posiada on na osiągnięcie naprawdę wysokich osiągów. Ale…jest to maszyna mająca „swoje lata”, więc nie każdy z tego faktu będzie zadowolony.

Wersja sportowa czy też do miasta

Jeżeli chodzi o Suzuki sv650s, w ofercie znalazły się dwa modele. Jedna został przeznaczona do typowych, szybkich, sportowych jazd. Z kolei druga grupa modeli nie miała specjalnej owiewki, przez co przeznaczona ona została do spokojnych jazd po mieście, bez żadnych szaleństw. Obydwie nadal znajdują się w sprzedaży, dlatego warto od razu sprecyzować swoje potrzeby, dzięki czemu uda się wybrać motor, który będzie spełniał postawione oczekiwania. Uwaga! Nie jest to maszyna, która przeznaczona jest dla osób niedoświadczonych.

Dynamiczny model Suzuki

Jest to spowodowane tym, że ta mała maszyna jest naprawdę bardzo dynamiczna. Nie każdy będzie posiadał odpowiednie umiejętności, jeżeli chodzi o opanowanie tego motoru. Dla własnego bezpieczeństwa, jeżeli ktoś nie chciałby wylądować w przydrożnym rowie, jeżeli pojawi się problem ze zmianą biegów w czasie jazdy. Chociaż, należałoby powiedzieć, że Suzuki sv650s (części dostępne na Moto-tour.com.pl) użytkowany jest do amatorskich wyścigów, w kontrolowanych warunkach. Jak więc widać – nie da się tak łatwo sklasyfikować tej maszyny. Jest ona w stanie wiele oferować swoim nowym właścicielom.

Comments are closed.