Samochody z systemem keyless

Nowoczesne systemy zastosowane w luksusowych samochodach, mają swoje zalety, ale i wady. Jak ich bezpiecznie używać?

Ostatnimi czasy wiele się słyszy o złodziejach samochodów, czyhających na kluczyki działające zdalnie. Na tzw. walizkę przechwytują dane z kluczyka skanując kod. Istnieją różne sposoby zabezpieczania się przed tym. Jednym z nich jest pokrowiec keyless.

Pokrowiec szyty na miarę

Pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe jest wykonany ze specjalnego tworzywa, które uniemożliwia przepływ danych. Blokuje fale radiowe, które mogłyby zostać przechwycone przez złodzieja, a co za tym idzie kradzież samochodu. Jego estetyczny i ekskluzywny wygląd sprawi, że może być uznany za gustowny gadżet w naszej torebce lub kieszeni.

Zalety z posiadania pokrowca

Bez kluczykowy system dostępu keyless powinien być dla nas nie tylko wygodny ale i bezpieczny. Aby spać spokojnie, nie martwiąc się złodziejem, warto zaopatrzyć się również w odpowiedni pokrowiec. Przechowując kluczyk w takim pokrowcu, nie ma potrzeby rozglądania się za siebie i ukrywania kluczyka. Będzie on zabezpieczony i zupełnie niewidoczny przed osobami niepowołanymi. To rozwiązanie jest idealne do zastosowania podczas urlopu.

Pokrowiec keyless kupisz w tym sklepie https://e-keyless.pl/pokrowce-keyless-na-kluczyki

Comments are closed.